Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis ze schůze výboru Březen 2011

Výborová schůze 2.3.2011

 

Přítomni: Plaček Emil, Lebeda Václav, Peteřík Pavel, Blafková Zuzana, Vopat Jiří, Plačková Anna

 

 

Omluveni: Vostrčil Jan

 

 

Program: Josefská zábava

                Různé – diskuse

 

 

 

Josefská zábava:

                             - zajistit tombolu, prozatím je málo cen, do čtvrtka 17.3.2011

-     plakáty jsou již vyvěšeny,

-         vstupenky a šatnové bloky zajistila pani Cyrilická

-         rozdělení a poslední domluva na členské schůzi 9.3.2011

 

 

 

Různé:

-         dotaz na stav aktuální stav  pokladny z důvodu podané žádosti o zakoupení rozdělovače pro přípravku – zakoupení schváleno

 

-         pokladna byla předána panu Vopatovi 17.2.2011 za přítomnosti revizní komise – pani Blafkové, pana lišky a starosty SDH pana Vostrčila

 

-         pan Vopat zajistil po domluvě na minulé výborové schůzi brigádu pro členy SDH na zajištění finanční hodnoty v pokladně SDH. Brigáda začne po domluvě na členské schůzi od soboty 11.3.2011. Jedná se o pálení klestí cca 200 m3. Cena je cca 55,- Kč/m3

 

-         pan Lebeda – návrh na větší návštěvnost na stránkách SDH – zatraktivnit, připravil soutěž o historii a zajímavostech hasičů. Každý  měsíc jedna otázka, jeden výherce, pravidla na stránkách SDH. Ceny v hodnotě 1000,- Kč na rok. První soutěžní otázka bude na stránkách k 1. dubnu 2011. Ceny dle výtěžku z brigád a výtěžku z akcí SDH. Odsouhlaseno.

 

-         Byla  odsouhlasena žádost na úhradu startovného  při účasti dorostenek na Halové soutěži v Jablonci. 1 100,- Kč. Stravu a částečně dopravu si zaplatí dorostenky sami. Doplatek za dopravu se uhradí z SDH.

 

-         pan Vopat – vybírání příspěvků, stále nejsou doplaceny   členské příspěvky od členů, vybírat dle stanov SH ČMS. Členské příspěvky musí být uhrazeny do 31.3.2011. Příspěvek činí 100,- Kč/osobu.

 

-         pan Plaček – konstatoval, že v hasičárně je celkový nepořádek, neustále se v hasičárně vysedává ve večerních hodinách a přitom po zeptání se, zde nikdo není. Hlášky od spoluobčanů ovšem jsou jiné. Musí nastat pořádek, bude se opět zamykat do garáže, pokud budou členové pracovat na technice ve svém volnu mimo svolanou akci vždy to oznámí veliteli osobně či telefonicky. Pokud bude někdo v klubovně vždy si po sobě uklidí a ne jako doposud, že zůstávají hrnky na stole v klubovně neumyté. Šetřit elektrickou energií a nesvítit zbytečně v garážích, pokud tam nikdo nebude.Klíče mají pouze řidiči, starosta, velitel a vedoucí mládeže, ty vždy oznámí kdy v hasičárně budou. Pokud to takto nebude respektováno, osoba která zapůjčí klíč bez nahlášení tak ji bude klíč také odebrán. Děti se nebudou zdržovat v garážích, pouze na dobu nezbytnou pro nástup do auta, nebo přípravu materiálu. Nebudou si hrát s technikou ani v garážích.

 

 

 

Zapsala:

Anna Plačková,

jednatel SDH Jáchymov