Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schůze výboru Leden 2010

 

Zápis z výborové schůze 8.1.2010
 
Přítomni: Vostrčil Jan, Plaček Emil, Lebeda Václav, Krejzová Blanka, Plačková Anna
 
Omluveni: Peteřík Pavel, Blafková Zuzana
 
Hosté: Fouček Martin
 
Program: VVH
                 Diskuse – různé
 
 
VVH
1)       zprávy pro výroční valnou hromadu = připraveny- za mládež, SDH, JSDH
2)      pozvánky pro členy SDH, HZS, starosta města, Policie Jáchymov, OSH Karlovy Vary, JSDH Ostrov, Boží Dar, TJ Jáchymov , pro členy roznesou dorostenky, část bude rozeslána emailem = p. Lebeda a pí. Plačková
3)      připravit volební lístky – 2 varianty pro případ že by neprošel stávající výbor – pí. Plačková, volební krabičku – pan Vostrčil
4)      občerstvení – pan Martin Fouček, nákup 21.1.2010 ve 13.00 hodin, peníze si vyzvedne u paní Plačkové
5)      návrh smlouvy spolupráce s městem připraven, paní Plačková jej předá na město – 18.1.2010 musí projít schválením RM
6)      úklid a příprava klubovny – 21.1.2010 od 19.00 hodin
 
Diskuse:
 
1)      návrh pro VVH zvýšení členských příspěvků ze 150,- Kč na 200,- Kč
2)      návrh na schválení pro VVH odepsat neplatící členy minimálně jeden rok ze členské základny- návrh na pány Barnoky Jan, Matuš Vladislav, Steiner Jaroslav, Jaromír Pahorek, Vaněček Pavel, Sedlačík Michal
3)      návrh na proplacení 25% z celkové částky za účast dorostu na soustředěních. Účastník zaplatí celou částku, 50% zaplatí na základě potvrzení OSH a 25% bude hradit účastník sám. Částku 25% uhradit účastníkovi zpětně dle finančních prostředků SDH a snahy reprezentanta ( dorostence)
4)      e-mailová adresa slečny Blanky Krejzové – BKrejzova@seznam.cz
 
 
 
 
 
Zapsala
Anna Plačková
Jednatelka SDH Jáchymov