Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požární sport 2013 - autorka článků: A. Plačková

16. 2. 2013

 

18.12.2013 - V sobotu 7.12.2013 se konal na Pile první ročník zimního branného závodu nazvaného Mikulášský braňák. Postavili jsme na start družstvo dorostenek, přípravky, mladších a starších žáků. Starší žáci si vybojovali první místo a přivezli domů další pohárovou trofej. Odměněn byl každý účastník tohoto závodu. Nechyběl ani čert a Mikuláš, spousta sněhu a dobré nálady.


 
 

18.12.2013V sobotu 14.12.2013 se mladí hasiči zúčastnili Sokolovského padesátkování. Vedli si velice dobře. V přípravce se v kategorii  děvčat umístili na prvním místě Monika Galová, na druhém Jitka Kneiflová. V kategorii chlapců se David Kožušník umístil na místě třetím. V mladší kategorii dívek na druhém místě umístila Pavla Peteříková a na třetím místě Martina Kostková. V kategorii chlapců se Kamil Plaček umístil na místě čtvrtém. Starší kategorie také byla úspěšná, za děvčata si první místo odvezla Kateřina Kneiflová, druhé místo patřilo Ireně Willanderové a kluci Fanda Trefný se umístil na místě šestém a Lukáš Vaněček na místě sedmém.