Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mimořádná členská schůze (pálení čarodějnic)

 

Zápis ze členské schůze – 13.4.2011
 
 
Přítomni: přiložená prezenční listina
 
 
 
Program: pálení čarodějnic
               Diskuse – různé
 
 
 
 
 
Pálení čarodějnic:
 
Ø     30.4.2011 – Špitální kostelík
Ø     Sraz v devět hodin v hasičárně
Ø     Příprava dřeva a májky – v pátek odpoledne, 16.00 hodin
Ø     Kolo na věnec na májku odnese pani Chyrilické pan Kubík, chvojí se dodá 29.4.2011
Ø     Nákup potravin a piva – zajistí paní Blafková a pan Vostrčil, středa 27.4.2011
Ø     Hry a soutěže zajistí pani Plačková spolu s dorostenkami, pani Cyrilická upeče 3 ks Chodských koláčů
Ø     Na opékání odsouhlaseno jednohlasně – opékané klobásy a grilované maso
Ø     Stánky: pivo a kofola – pan Vostrčil, pan Plaček ml., klobásy a grilované maso – pan Liška Josef a Martin Fouček, káva, čaj, grog, alkohol – pan Plaček st., paní Plačková a paní Blafková, cukrovinky – paní Blafková a Plačková, oheň – pan Pavel Vlk a pan Jiří Frei
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Různé:
 
Ø     17.4.2011 dle počasí a možností pokračovat v pálení klestí nad Jezírkem
Ø     Pan Frei Jaroslav žádost o zapůjčení sudu(prázdného), schváleno a domluveno se starostou SDH panem Vostrčilem
Ø     Pan Plaček – návrh na pravidelné schůzky výjezdové jednotky každou neděli od 17.00 hodin, pokud nebudou jiné akce, které pořádá SDH - odsouhlaseno. Pan Plaček seznámil přítomné s velkou kontrolou z Karlovarského kraje na materiál z dotačního programu. Kontrola se uskuteční 21.4. 2011 v 10,00 hodin. O průběhu a výsledku kontroly seznámí členy na příští schůzi. První schůzka výjezdovky se uskuteční 17.4.2011 v 17.00 hodin.
 
 
 
Zapsala:

Anna Plačková